Dolar 18,5806
Euro 18,5914
Altın 1.030,67

TYT Felsefe Ders Notları

05.12.2021
7.833
TYT Felsefe Ders Notları

TYT Felsefe ders notları üniversite sınavına girecek adaylar için ÖSYM’nin çıkmış felsefe sorularına göre hazırlanmıştır. 2022 yılında gerçekleştirilecek TYT sınavına katılacak adaylar için hazırlanan felsefe notları PDF formatında hazırlanmıştır.

TYT sınavı YKS sınavının ilk aşamasıdır. 2 yıllık ön lisans programlarına yerleşmek isteyen adaylar bu sınavdan aldıkları puanları kullanabilir. AYT sınavına girmek isteyen adaylar önce bu sınava girmelidir.

TYT toplam 120 sorudan oluşuyor. Felsefe sorusu Sosyal Bilimler testi içerisinde yer alıyor. TYT sınavında toplam 5 felsefe sorusu bulunmaktadır. Sizlere paylaşmış olduğumuz ders notları ÖSYM müfredatına göre özel hazırlanmıştır.

TYT sınavı kaç dakika sürecek diye merak ediyorsanız TYT Kaç Dakika Sürecek? Kaç Saat? bu yazımızı okuyabilirsiniz.

TYT Felsefe Ders Notları PDF 2022

TYT Felsefe ders notları 2022 yılına göre hazırlandı. TYT sınavında felsefeyi full yapmak istiyorsanız bu ders notlarına çalışmak yeterlidir. Konuların tümü 9.sınıf, 10.sınıf, 11. sınıf ve 12. sınıf felsefe konuları esas alınarak hazırlandığı için gönül rahatlığıyla ders notlarına çalışabilirsiniz.

Felsefe Fulleten Notlar

Felsefe fulleten notlar sayesinde TYT ve AYT sınavında Felsefe sorularının hepsini doğru yapacaksınız. PDF olarak hazırlanan notları bilgisayarınıza, tabletinize ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Çıktı alıp notları güzelce okursanız felsefe sorularında zorluk çekmeyeceksiniz.

TYT-AYT Felsefe Ders Notları 2022

TYT ve AYT sınavına hazırlanan adaylar her iki sınavda felsefe sorularını çözecektir. TYT sınavında 5 soru, AYT sınavının Sosyal Bilimler-2 testi içerisinde 12 felsefe sorusu bulunuyor. Her iki sınav için hazırlanan ders notları aşağıda yer almaktadır.

9.Sınıf Felsefe Ders Notları

9.sınıf Felsefe derslerinin başladığı ilk kademelerden biridir. 9. sınıf ile başlayan felsefe 12. sınıfa kadar sürer ve felsefe geniş bir üniteyle karşımıza çıkar. Sizlere hazırlanan 9.sınıf felsefe ders notlarıyla sizde felsefe konularını eksiksiz tam şekilde öğrenin.

10.Sınıf Felsefe Ders Notları

10. sınıfta felsefe konuları artmaya başlıyor ve felsefenin temel konuları başlamış oluyor. Aşağıda yer alan PDF dosyasında sizlere 10. sınıf, 11. sınıf ve 12. sınıf felsefe konuları sunulmuştur. Bu konulara düzenli şekilde hazırlanırsanız YKS sınavında tüm felsefe sorularını doğru yapabilirsiniz.

TYT Felsefe ders notları 2022 yılına YKS sınavı kapsamında TYT, AYT sınavına girecek adaylar için ÖSYM soru tipleri esas alınarak hazırlandı. Bu ders notlarıyla ilgili sormak istediklerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Üni Hedef
Üniversiteye hazırlanan adaylar için rehber olacak bir site olan Üni Hedef lise ve üniversite adaylarının yararlanabileceği sitedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

UNİHEDEF © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.